Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему у санаторії Косів, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням. Згідно зі слідчими даними, завдані державі збитки складають більше 15,3 мільйона гривень. Організатором цієї схеми виявилася заступниця директорки, яка залучила до неї ще чотирьох осіб. За період з 2019 по 2024 рік у санаторії фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які отримували заробітну плату та премії, але не приходили на роботу. Учасниці схеми використовували свій досвід і посаду для відмивання грошей та розподілу незаконно отриманих коштів. Підозру оголошено п’ятьом жінкам, які обвинувачуються у шахрайстві та заволодінні майном через зловживання службовим становищем. Суд встановив заставу від 998 тисяч до 1,6 мільйона гривень. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *