У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті чоловіка. Група молодиків спершу словесно посварилася з потерпілим, а потім жорстоко побила його руками, ногами та палицею. Потім вони прив’язали чоловіка до дерева та продовжили бити. Незважаючи на прохання зупинити та дозволити чоловікові відійти, нападники продовжували насильство. В результаті отриманих травм чоловік помер на місці. Правоохоронці затримали зловмисників, яким оголошено підозру у вчиненні злочину. їм загрожує довічне ув’язнення.
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
