Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn призупинила рух поїздів по всій країні через збій у цифровій залізничній радіомережі. Усі поїзди компанії зараз затримані на станціях, і технічні спеціалісти працюють над вирішенням цієї проблеми. Пасажирам рекомендують шукати альтернативні види транспорту через очікувані значні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn вибачилася перед пасажирами та пропонує ваучери на таксі та готелі. Система GSM-R, яка викликала збій, є бездротовим засобом зв’язку між машиністами поїздів та центрами управління рухом.
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу
