США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

Сполучені Штати відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилось 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію уточнив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Санкції були введені у жовтні минулого року, але США декілька разів відкладали їх дію. Тепер вони знову набули повної сили. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але тепер вирішили припинити відтермінування і повернутися до повного обсягу санкцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *