Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що вже понад 9500 українців було повернуто з російського полону з початку повномасштабного вторгнення. Тільки за поточний рік додому вдалося привести 1596 українців. Нещодавно звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з них були у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив, що продовжують працювати над поверненням всіх громадян України з російської неволі, наголосивши на важливості підтримки та адаптації звільнених після повернення додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *