З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Один із найбільших нафтовиробників Об’єднаних Арабських Еміратів вирішив вийти з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок, які вплинули на видобуток нафти. Тепер Ірак також розглядає можливість виходу з картелю через недостатність видобутку. Ірак розглядає варіанти, як збільшити видобуток нафти, щоб підвищити доходи країни. Війна та постійні конфлікти у ОПЕК щодо квот на видобуток також призвели до виходу ОАЕ з організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *