Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура розкрили новий випадок співпраці з поплічниками ФСБ Росії, які вчиняли підпали в Кіровоградській та Одеській областях. За даними СБУ, російська спецслужба завербовувала місцевих жителів через Telegram-канали, обіцяючи їм легкі гроші за підпал авто Збройних Сил України. В результаті розслідування була розкрита злочинна група, яка підпалила два пікапи ЗСУ на Кіровоградщині та намагалася підірвати електропоїзд у Одеській області. Зловмисникам повідомлено про підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *