В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менше спожитих ресурсів. Це призвело до великих збитків для держави, особливо для операторів електромереж та газорозподільних мереж. Розкриття схеми стало можливим завдяки роботі поліції, яка затримала одного зі зловмисників після того, як він отримав плату за свої послуги. У зловмисників вилучили спеціальне обладнання для підробки лічильників. Двом фігурантам вже оголошено підозру, а їм загрожує до 15 років ув’язнення. Слідство триває, і скоро будуть надані оцінки іншим учасникам цієї змови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *