Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них є люди від 35 до 66 років, яких незаконно затримали у 2022 році. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що завдяки його роботі з російським колегою вдалося домовитися про їхнє звільнення. Деяких українців викрали через їхніх синів, які служать у ЗСУ, або просто під час їхньої щоденної діяльності. Одним із звільнених є доброволець, який долучився до бригади в Маріуполі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *