У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботи з розмінування в Україні. Інцидент стався близько 12:50, причиною його було використання ракети “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги вважає, що ця атака є частиною тривожної тенденції, коли гуманітарні організації стають об’єктами нападів. Наразі організація продовжує лише деякі види діяльності в Україні.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
