У Москві сталася незвичайна ситуація – з магазинів автотоварів зникли каністри для бензину. Незважаючи на заклики не зберігати додаткове паливо та не використовувати додаткові ємності, попит на каністри раптово зрос і це призвело до зникнення товару з прилавків і до зростання цін. Цю інформацію повідомили російські ЗМІ у середу, 24 червня. Зазначається, що протягом останніх тижнів ціни на каністри зросли на 20-40%. Наприклад, п’ятилітрові каністри подорожчали з 300 до 500 рублів, а 20-літрові – до 4000 рублів. У роздрібних магазинах товару практично немає, його можна придбати тільки через онлайн-перепродажі від перекупників. Також у зв’язку з дефіцитом підвищився попит на супутні товари, такі як насоси, шланги, лійки та інші пристрої для переливання палива. Працівники автомагазинів також попереджають про можливість фальсифікації пального.
У Москві масово скуповують тару для пального
