У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково припинено подачу електроенергії через аварійні відключення, які діють на лівому березі міста. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликає мешканців бути бережливими у використанні електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Наразі причини цих відключень не розголошуються, але варто зазначити, що вони можуть відбуватися не лише на лівому, а й на правому березі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *