Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською командою Університатею Клуж у першому відбірковому раунді. Костюк зауважив, що жодний суперник у кваліфікації не є легким, але команда поважно ставиться до свого суперника. Він підкреслив важливість готовності перемагати будь-якого суперника і високого рівня підготовки. Костюк також зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але залишиться вірною своїм принципам підготовки до гри.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
