Іран напав на судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню, заявив президент США Дональд Трамп. Був пошкоджений один корабель безпілотником, але він продовжив рух. США збили ще три безпілотники, які направлялися на цей корабель. Трамп вважає цю дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Названня постраждалого судна і час удару не були вказані, але ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран наразі обговорюють мирну угоду, включаючи прохід суден через Ормузьку протоку та запаси високозбагаченого урану Ірану. Згідно тимчасової угоди, сторонам дано 60 днів на узгодження цих питань.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
