У центральному командуванні США (CENTCOM) повідомили, що вони нанесли удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило через Ормузьку протоку. У результаті атаки були пошкоджені іранські місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM вважає, що агресія іранських сил є необґрунтованою і порушила режим припинення вогню, що загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим торговим коридором. США заявили про продовження координації безпечного проходу для комерційних суден і обіцяють вживати заходів для забезпечення дотримання угод.
США атакували іранські військові цілі
