Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію поблизу міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на місці події. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цей інцидент. Також були пошкоджені автомобілі. Подробиці цієї атаки наразі встановлюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *