Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги, яку оголосили через загрозу застосування балістики. Міський голова Києва закликав мешканців міста залишатися в укриттях, адже в місті пролунав щонайменше п’ять вибухів. Це не перший випадок атаки на столицю – в останній раз це сталося 25 червня, коли також було поранено двох людей. Країни G7 готують допомогу Києву у забезпеченні протиповітряної оборони та далекобійної зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *