Укренерго повідомило, що вранці в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через удари з боку Росії по об’єктах енергетичної інфраструктури. Знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях. Енергетики зазначають, що споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка заохочує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян переносити активне споживання електроенергії на період з 10:00 до 16:00, коли сонячні електростанції працюють найефективніше. Також рекомендується економно використовувати електроенергію у вечірні години з 18:00 до 22:00, уникати одночасного ввімкнення кількох потужних електроприладів.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
