Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Рано вранці 25 червня війська Російської Федерації вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Інформацію про це поширив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У Сумах внаслідок атаки сталася пожежа на одній з АЗС. Зазначено, що інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який бачать мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на АЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *