Сьогодні зранку в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також внаслідок обстрілів знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи там, де це можливо з міркувань безпеки. Водночас споживання електроенергії зросло на 2,2% через спеку, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам змінити час активного споживання електроенергії на період, коли працюють сонячні електростанції – з 10:00 до 16:00.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
