Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з 22 червня ретранслятори, які використовувались в Білорусі для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він наголосив на тому, що це важливий крок у забезпеченні безпеки України. Раніше Зеленський вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені в Гомельській та Брестській областях. Це обладнання використовувалось для атак на різні регіони України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *