Міністерство оборони України вирішило удосконалити систему контрактів для військовослужбовців на небойових посадах. Тепер вони можуть укладати базовий контракт на 24 місяці з можливістю отримання відстрочки після закінчення терміну контракту. Військовослужбовці на таких посадах отримають базову ставку 20 000 гривень, а також можливу додаткову винагороду до 10 000 гривень за виконані завдання. У разі виконання бойових завдань вони також матимуть право на виплати, аналогічні до бойових контрактів. Міністерство оборони виділило, що цей крок є стратегічним у переході до повністю контрактної армії. Також наголошено на важливості забезпечення високого професійного рівня захисників на всіх посадах у зв’язку з вимогами у сучасній війні.
Міноборони запровадило новий базовий контракт
