На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи при цьому підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету, отримуючи при цьому оплату від споживачів. Експертиза підтвердила збитки державі у розмірі понад 85 млн грн через незаконне видобуток понад 400 тис. куб. м підземних вод. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
