Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнились повідомленнями про відсутність світла в Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередній вибух 21 червня вже завдав пошкоджень Таврійській ТЕС. Відомо, що на території станції є підозрілі сліди, такі як вигорілий резервуар та пошкоджені будівлі. Офіційної інформації про наслідки вибухів від окупаційної влади Криму поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *