Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста спостерігаються проблеми з електропостачанням. Світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку проблеми були на лівому березі міста, а потім їх виявили й на правому березі. Жителі Дніпровського та Дарницького районів першими залишились без електрики, а згодом до них долучилися мешканці Голосіївського району. Також через відсутність світла тимчасово зупинено рух фунікулера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *