Іранське військове керівництво повідомило про закриття Ормузької протоки через те, що, на їхню думку, США порушили угоду про закінчення війни між країнами. Іранці вважають, що удари Ізраїлю по Лівану також були причиною для цього рішення. Це перше крок у відповідь на агресію ворога, і якщо вона буде тривати, іранські військові погрожують вжити подальших заходів.
Іран знову закрив Ормузьку протоку
