Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після першого раунду переговорів зі США в Швейцарії. Учасники обговорили питання заморожених активів Ірану, санкцій на продаж нафти та безпеки проходу суден через Ормузьку протоку. Було досягнуто значного прогресу, і було домовленося про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також згадується про угоду про припинення війни в Лівані, але бойові дії продовжуються. Президент США Дональд Трамп погрожував можливим взяттям під контроль Ормузької протоки, якщо не буде домовленостей з Іраном, що може ускладнити переговорний процес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *