Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

У двох різних судових провадженнях винесли обвинувальні вироки у справах про смертельні ДТП. У Сумах правоохоронець був визнаний винним у збитті 23-річної дівчини на пішохідному переході та отримав 5 років ув’язнення та заборону керування транспортними засобами. Суд також стягнув понад 700 тис. грн моральної шкоди на користь сім’ї загиблої. У іншому випадку, військовослужбовець в Чернігівській області отримав 4 роки в’язниці за смертельне ДТП, де не дотримався правил дорожнього руху. Триває розслідування щодо іншого правоохоронця із Донеччини, якому інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху та втручання у важке ДТП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *