Іспанський клуб Бетіс проявив зацікавленість у підписанні українського форварда Артема Довбика, але угода з Ромою наразі не вдається. Бетіс хотів орендувати гравця на рік з можливістю викупу за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася від такої угоди. Римляни планують продати Довбика, щоб заробити кошти на нового форварда. Рома шукає заміну для основного нападника Малена, а Довбик у минулому сезоні зіграв 18 матчів за Рому, забивши три голи та зробивши дві передачі.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
