Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і зробити їх вільними для інших боксерів. Усик заявив про це відеозверненням, де пояснив своє рішення. Він висловив подяку всім за підтримку і зазначив, що це не кінець його спортивної кар’єри, а лише початок нових можливостей. Раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, але Усик вирішив відмовитися від захисту титулу і залишити пояси.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
