Спецслужби України разом з поліцією викрили злочинну схему в Черкаській області, де колишній міністр охорони навколишнього середовища підозрюється в розкраданні державних коштів, призначених для розвитку агропромислового комплексу. Замість витрат на техніку та створення робочих місць, кошти були привласнені групою осіб для особистої вигоди. Підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу, серед яких співучасть у привласненні майна та службове підроблення. В результаті обшуків вилучено комп’ютери та документи, які підтверджують їх причетність до злочину. У цьому ж контексті раніше вже були виявлені подібні випадки розкрадання державних коштів у інших областях України.
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
