Сьогодні рано вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію поблизу міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на місці події. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цей інцидент. Також були пошкоджені автомобілі. Подробиці цієї атаки наразі встановлюються.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
