Війна в Ірані обійшлася Пентагону у 40 мільярдів доларів, що включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки. Ці витрати не включають оперативні витрати, які були вже заплановані в бюджеті на 2026 рік. Крім Міністерства оборони, конфлікт також обійшовся іншим відомствам на 1 мільярд доларів. Ціни на бензин зросли під час війни, американські домогосподарства витратили на понад 253 долари більше через зростання цін на енергоносії. Світ втратив 1,15 мільярда барелів нафти під час конфлікту. Інфляція вперше за три роки перевищила 4%, що було спричинене зростанням цін на енергоносії, а ціни зростають швидше, ніж зростала середня заробітна плата американців.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
