Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прийняв Джулі Девіс, яка була тимчасовою повіреною у справах США в Україні, щоб попрощатися з нею, оскільки завершилася її дипломатична місія. Сибіга висловив вдячність США за підтримку України та підкреслив важливість спільних зусиль для досягнення миру в регіоні. Вони обговорили безпекову ситуацію та роль США в мирному процесі на сході України. Сибіга також висловив вдячність американському народові за підтримку та підсиллення двосторонніх відносин. На завершення зустрічі він побажав Джулі Девіс успіхів у майбутній дипломатичній діяльності.
Голова дипмісії США завершила роботу в Україні
