Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. У змаганнях вона набрала 112.000 балів, посівши друге місце після німецької спортсменки Дар’ї Варфоломєєв. Інша українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
