Президент Сербії сказав, коли піде у відставку

Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що покине свою посаду президента за кілька тижнів. Вучич не уточнив конкретну дату свого відходу, але зазначив, що це станеться незабаром. Згідно з конституцією Сербії, одна людина не може обіймати посаду президента двічі поспіль, тому Вучич планує піти на вибори. Він також заявив, що підтримає свою партію на майбутніх виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *