Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що покине свою посаду президента за кілька тижнів. Вучич не уточнив конкретну дату свого відходу, але зазначив, що це станеться незабаром. Згідно з конституцією Сербії, одна людина не може обіймати посаду президента двічі поспіль, тому Вучич планує піти на вибори. Він також заявив, що підтримає свою партію на майбутніх виборах.
Президент Сербії сказав, коли піде у відставку
