Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання за угодою, але готові відповісти на насильство насильством. Президент Трамп раніше звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки, але деталі щодо забезпечення перемир’я повинні бути узгоджені протягом 60 днів.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
