РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі

У ніч проти суботи росіяни атакували Запоріжжя керованими авіабомбами, що призвело до пошкодження багатоповерхівки та автомобілів. Двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров підтвердив наслідки цієї атаки, зазначивши про вибиті вікна та пошкоджені балкони в будинку, а також знищені автомобілі. Раніше цього вечора російські військові нанесли удари по промисловому підприємству та АЗС у Запоріжжі, де спалахнули пожежі. Вже наступного дня росіяни знову атакували місто, спочатку повідомляючи про шістьох поранених, але пізніше ця кількість зросла до 15 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *