Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ

Оман повідомив європейських чиновників про те, що відновлення довоєнних умов в Ормузькій протоці неможливе, але можуть ввести збори для суден, які пропливають цим шляхом. Оман готовий дотримуватися міжнародного морського права, але розглядає введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень у протоці або навігаційна допомога. Невідомо, чи ці збори будуть обов’язковими. Країна вивчає системи, які використовуються на інших морських маршрутах, американські, європейські та арабські країни стурбовані можливістю введення плати за прохід через Ормузьку протоку. Президент Франції зустрінеться з лідером Оману для обговорення безпеки морських маршрутів через протоку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *