У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

У Києві правоохоронці оголосили про підозру 56-річному лікарю-хірургу у зв’язку з тим, що його недбалість при лікуванні пацієнта призвела до його смерті. Військовослужбовець з травмою грудної клітки звернувся до лікаря, який діагностував лише перелом ребра та рану ліктьового суглоба, і вважав, що госпіталізація не потрібна. Однак через два дні стан пацієнта раптово погіршився і він помер. Експерти встановили, що пацієнт потребував більшої медичної допомоги, ніж було надано. Лікарю-хірургу поставили підозру за недбале виконання професійних обов’язків, що може призвести до позбавлення волі на два роки та заборони на обіймання певних посад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *