Олександр Усик, який є чемпіоном світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, оголосив, що віддає всі свої пояси, щоб інші боксери мали можливість поборотися за них. Українець пояснив свою дію відеозаписом в Instagram, де заявив, що хоче залишити пояси вакантними, але продовжить боксувати. Усик висловив вдячність всім і сказав, що його “останній танець” ще попереду.
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
