Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер в частині районів Києва тимчасово відключили електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми. Укренерго повідомило, що внаслідок порушень на енергооб’єкті були застосовані аварійні відключення для всіх споживачів. Зазначено, що вже проводяться роботи з усунення несправностей, а енергетики докладають зусиль для якнайшвидшого відновлення пошкодженого обладнання. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також було відомо, що раніше в той же день було відключено світло на лівому березі Києва, а також кілька інших районів столиці. Крім того, через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України також сталися знеструмлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *