Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки з боку Росії на енергетичні об’єкти та погодні умови. За даними Укренерго, через ворожі удари у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були позбавлені електрики споживачі. Також через грози та сильний вітер були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють на відновленням ліній електропередачі. Водночас споживання електроенергії знизилося через сонячну погоду, що стимулює роботу сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам раціонально використовувати електроприлади, переносячи їх роботу на періоди, коли сонячні станції працюють найефективніше.
В Україні зафіксували нові знеструмлення
