У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно проклали газопровід до будинку, підключилися до газової системи і крали газ для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення зловмисників до відповідальності. Компанія також вимагатиме компенсацію шкоди і незабаром обіцяє оприлюднити імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу від бюджетних споживачів призводять до величезних збитків для країни, особливо в умовах нападів Росії на газові об’єкти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *