Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належало Туреччині. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що це сталося після візиту турецької делегації до Росії, що свідчить про недовіру до слов російської сторони. Українські ВМС врятували екіпаж іноземних суден, однак один член екіпажу загинув. Також Росія атакувала ще два судна під прапорами інших країн, але їхні екіпажі залишилися неушкодженими. Міністр закликав міжнародну спільноту реагувати на цю провокацію. Нагадаємо, що перед атакою Росії міністр закордонних справ Туреччини відвідав Москву та зустрівся з Володимиром Путіним.
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
