У Севастополі, що перебуває під окупацією, вводяться обмеження на роботу транспорту та великих торговельних об’єктів. Також буде заборонено проведення вуличних заходів, а протягом двох днів не буде продаватися пальне. Рішення про це прийнято після засідання оперативного штабу, яке провів квазігубернатор міста Михайло Развожаєв. Заправка пальним буде доступна лише для транспорту “спеціальних служб”, які відповідають за життєдіяльність міста. Громадський транспорт буде працювати за скороченим графіком з 05:30 до 21:00, а пороми не курсуватимуть, замість них будуть пасажирські катери. Торговельні об’єкти працюватимуть з 07:00 до 20:00, а кафе та заклади громадського харчування – з 08:00 до 20:00. Крім того, вимкнуть вуличне освітлення через перевантаження електричних мереж, а вуличні заходи буде скасовано до окремого розпорядження.
У Севастополі несподівано запроваджують обмеження
